سوالات متداول

از ما بپرسید


آیا شما هم سوالی دارید؟

سوالات متداول از قالیشویی ما

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا پرسش خود را به ما بگویید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

شستشوی فرش در محل هم انجام میدید؟

شستشوی فرش در محل به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. این نوع شستشوی به صورت خشکشویی محل می باشد که فقط سطح روی فرش شستشو می شود و گرد و غبار داخل فرش داخل فرش می ماند و این موضوع باعث می شود که فرش به مرور زمان آسیب دیده و ریشه آن از بین برود.

بهترین زمان برای سفارش فرش در چه فصلی است؟

با وجود ماشین آلات پیشرفته امروزی، شما مشتری گرامی میتوانید فرشهای خود را در هر فصلی که نیاز به شستشو دارند به قالیشویی زیبا بسپارید.

یک فرش دستبافت دارم که نیاز به تعمیرات دارد مراحل انجام خدمات به چه صورتی هست؟

تعمیرات فرش های دستبافت توسط متخصصین انجام می شود. پس از هماهنگی های لازم کارشناس ما به منزل شما اعزام می شود و پس از بررسی و مشاهدات قیمت و زمان تعمیر فرش به شما اعلام می شود تا در صورت رضایت شما اقدام به تعمیرات فرش شما میکنیم. زمان تقریبی هم بستگی به سطح خرابی در فرش شما دارد که متقابلاً اعلام خواهد شد.

برای شستشوی فرش از چه موادی استفاده میکنید؟

مواد شستشوی فرش ها بسته به نوع فرش و جنس آنها می باشد برای فرشها ماشینی و شستشوی معمولی از ترکیب تاید و سود استفاده می شود. برای اعلاء شویی فرشهای دستبافت شورها و دوا های گیاهی می باشد که بسته به جنس فرش متفاوت است.

سوالات متداول

قیمت شستشوی فرش چقدر است؟

قیمت شستشوی انواع فرش متفاوت است. شما میتوانید از طریق این لینک نرخ نامه اتحادیه قالیشویی را مشاهده کنید.

اگه فرش های ما دچار مشکل بشوند چه کسی پاسخگو است؟

طبق سیاست ها و ارائه خدمات شرکت قالیشویی زیبا ایجاد همچین اتفاق هایی کاملا بعید است. اما اگر شما از شستشوی فرشها رضایت نداشته باشید می توانید با مدیریت مجموعه و یا سرویس کاران ما برای دوباره شویی اقدام کنید.

پس از ثبت سفارش آنلاین مراحل پیگیری سفارش چگونه است؟

تمامی پیگیری ها توسط پرسنل شرکت قالیشویی زیبا انجام خواهد شد و با شما مشتری محترم نیز هماهنگی های لازم انجام می شود.